معرفی کارخانه

مقدمه:
شرکت ری کشش با بیش از 25 سال سابقه و تجربه کاری درزمینهٔ کشش با هدف تأمین نیاز میلگرد ترانسمیسیون جلوگیری از خروج ارز فعالیت نموده و نام شرکت به دلیل تأسیس در شهرری و بنا بر بومی‌سازی صنعت کشش میلگرد و مفتول در داخل به نام ری کشش تأسیس گردید و با توجه به دارا بودن نیروهای متخصص متعهد و باتجربه به‌طور ویژه راه خود را در این بخش صنعت کشور به‌پیش گرفت؛ این مجموعه با ‌به‌کارگیری دستگاه‌ها و بخش‌های گوناگون ازجمله کشش، تابگیری، سنگ، سنترلس، پولیش و پیلینگ و ... نیاز مشتریان را مرتفع نموده و سال‌ها نیاز واردات محصولات ترانسمیسیون را به کشور جبران کرده است.
این راهبرد ما را قادر ساخته تا همه محصولات این مجموعه مطابق با دقیق‌ترین استاندارد کشش و با دقت بالا به‌منظور جلب رضایت مشتری از نظر کمی و کیفی تولید ‌شوند تا بر اساس نیاز هر مشتری پاسخی سریع و مفید همراه با خدمات دوستانه و درخور ارائه نماییم.

اهم فعالیت‌های شرکت ری کشش را با توجه به به‌کارگیری فناوری‌های گوناگون می‌توان به شرح ذیل برشمرد:
1- مراحل تولید و کشش دهم دار با دقت بالا و کاملاً دقیق مطابق با سفارش مشتری از سایز mm8 الی mm130
2- قابلیت تولید تناژ بالا تا ظرفیت بیش از 40 تن در روز با به‌کارگیری چندین دستگاه و نیرو
3- دارا بودن تنوع تولید و سفارش از نوع فرم (گرد، شش‌گوش، چهارپهلو، تسمه و انواع اشکال فرمدار) و جنس آلیاژ تا سفارش اندازه برش مطابق با خواسته مشتری و تابگیری، سنگ و پولیش، سنترلس و پیلینگ و غیره ...
4- مجهز بودن به آزمایش و بررسی مواد، فرایند کشش و تولید توسط دستگاه‌های متالورژی و سختی سنج
5- تسریع در انجام فرایند تولید توسط دستگاه‌های کشش ۱۲ متری و رسیدن به اندازه مصرفی مشتری به منظور کاهش میزان ضایعات مطابق با معیارهای استفاده و بالا بردن بهره‌وری محصول و در صورت نیاز تحویل در اندازه 12 متری

کیفیت:
در صنعت میلگرد از آنجایی که با تولیدات متنوع و بالایی از نظر تیراژ فعالیت داریم سرعت، دقت و کیفیت نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است که اصل خواسته‌ کیفی و رعایت مبانی اصول مشتری مداری، این شرکت را بر آن داشته است تا با کنترل دقیق و مستمر فرایند تولیدی و کنترل مواد اولیه ورودی با بررسی و تجهیزات سختی سنجی، کیفیتی منسجم با دقت عملکرد بالا برای کنترل تولیدات خود بکار گیرد.
بدین منظور و با در نظر گرفتن بازخوردهای ارائه شده از سوی واحدهای فروش و خدمات پس از فروش نیازهای اصلی ارتقاء کیفیت محصول ردیابی شده و با همکاری واحدهای فنی فرایندهای تولیدی و اقدامات اصلاحی مناسب جایگزین می‌گردد.

چشم‌انداز و اهداف شرکت درزمینهٔ توسعه
اهداف شرکت ری کشش مشتری مداری و ایجاد اعتماد برای یک همکاری بلندمدت و ادامه‌دار بوده و هست. کلیه محصولات مجموعه باکیفیت تضمین‌شده استفاده از مواد اولیه مرغوب استاندارد و مورد سفارش، تولید شده و با توجه به تکیه تجربه بلند مدت شرکت و به لطف خداوند متعال اعتباری را به ما بخشیده که مسئولیت ما را در مقابل مشتریان وفادارمان بیشتر می‌کند. قیمت رقابتی در کنار کیفیت مناسب معنا پیدا می‌کند و ما با شعار تلاش برای کیفیت بهتر و راز ماندگاری همیشه سعی داشته‌ایم کیفیت تولید را فدای سود بیشتر نکنیم تا بتوانیم محصولی شاخص در مقایسه با رقبا تولید و عرضه نماییم. ازآنجا که محصولات شرکت ری کشش، مورداستفاده در صنایع نفت و گاز، خودرو سازی، پیچ سازی، پتروشیمی، کشاورزی و بخشهای مربوطه قرار می‌گیرد مفتخرگردیدیم تا با شرکت های مهم همکاری داشته باشیم. شرکت ری کشش با تنوع تولید و پشتیبانی فروش خود، راه را برای فعالیت بهتر و صرفه‌جویی اقتصادی هموار کرده تا چرخه صنعت روزافزون گردانیده شود.

به امید همکاری و ساخت ایرانی مقتدر و توانا با کوشش و همت یکدیگر به‌سوی کشوری سربلند و سرافراز

شرکت ری کشش

همه محصولات این مجموعه مطابق با دقیق‌ترین استاندارد کشش و با دقت بالا به‌منظور جلب رضایت مشتری از نظر کمی و کیفی تولید ‌می شوند

l

درباره ما

شرکت ری کشش با بیش از 25 سال سابقه و تجربه کاری در زمینهٔ کشش با هدف تأمین نیاز میلگرد ترانسمیسیون جلوگیری از خروج ارز فعالیت نموده و نام شرکت به دلیل تأسیس در شهرری و بنا بر بومی‌ سازی صنعت کشش میلگرد و مفتول در داخل به نام ری کشش تأسیس گردید .

  ادامه مطلب ...

تماس با ما

آدرس کارخانه و دفتر مرکزی : شهرری ،جاده ورامین ،فیروز آباد بطرف کهریزک(کمربندی دوم تهران) جنب پمپ بنزین ده خیر درب اول-ری کشش
تلفن دفتر : 02136680096 الی 99
همراه : 09126333218 - 09121249797
فکس : 02136680099
تلفن کارخانه : 02136684959